De watchthizzz organisatie
Het achterliggende idee
Rotterdamse jongeren zijn leuk en talentvol. Ze verdienen de beste kansen om op te groeien tot sterke volwassenen. De jongerenwerkers gaan om hen heen staan samen met de buurt, de school, de politie, vrienden, familie, samenleving en gezondheidszorg.

Wat het is
Een verzamelplatform met challenges in sport, muziek, dans, spoken word, animatie, goede voorbeelden uit de praktijk van initiatieven van jongeren, een digitale hulplijn op het gebied van schulden, eenzaamheid

De samenwerkende organisaties



Organisatie Contact E-mailadres Telefoon
PIT010 Tristan de Bruin t.bruin@pit010.nl 0653108925
DOCK (KC) Mohammed El Hazatti melhazzati@dock.nl 0648983302
WMO Radar Peggy Manikus PManikus@wmoradar.nl 0627979418
Miero uitvoering Sadik Kacir sadik@miero.nl 0618346264
DOCK (KC) Mounir Boukhari m.boukhari@diarozenburg.nl 0642238136
Buurtwerk Fernando Fonseca Fernando.Fonseca@buurtwerk.nl 0612039252
SOL Josef Balaydin cpinas@solnetwerk.nl 0636282669
Welzijn op de Hoek Anniek Ammerlaan a.ammerlaan@vitiswelzijn.nl 0611958756